Nasz zespół

       Lektorzy uczący w ,, My School – My House ‘’ to wyjątkowa kadra. To nie tylko wykształceni lingwiści ale także ludzie z pasją .Posiadający również wyjątkowe umiejętności pedagogiczne. Nasi lektorzy nieustannie się dokształcają i korzystają z wielu innowacji technologicznych, aby zajęcia jeszcze bardziej pobudzały kreatywność uczniów i pomagały im w jak najbardziej naturalnym przyswajaniu języka obcego. Stąd na zajęciach możemy zaobserwować angażowanie uczniów w różnego rodzaju projekty np. przeprowadzanie eksperymentów , nagrywanie filmików czy wykorzystywanie przedmiotów codziennego użytku do tworzenia atrakcyjnych materiałów dydaktycznych. Indywidualne podejście pedagogiczne do naszych podopiecznych sprawia, że chętnie uczestniczą w naszych zajęciach.        
  
JUSTYNA NAJDOWSKA
           Ukończyłam zarówno j. angielski jak i nauczanie początkowe stąd mój pomysł stworzenia grup anglojęzycznych w przedszkolach a niedługo potem także w szkole. Przez pierwsze dwa lata ,, My School- My House’’ było jednoosobową firmą ze mną jako jednym lektorem. Po 19 latach firma rozrosła się i w ,, My School- My House’’ pracuje ponad 20 nauczycieli. Uwielbiam pracę z najmłodszymi i dlatego z ogromną chęcią, pomimo nawału pracy, nadal kontynuuję nauczanie.   Każdą wolną chwilę przeznaczam na podróże. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, nowych ludzi i inną kulturę. Wykorzystując naturalną zdolność do nauki języków obcych, od 2 lat uczę się języka niemieckiego.
 

Lektorki

     
   
MS CAROLINE – mgr filologii angielskiej po bydgoskich NKJO i UKW i poznańskim UAM. Oprócz pracy lektora, pełnię również funkcję metodyka szkoły. Prowadzę warsztaty i szkolenia dla nauczycieli. Jako fanka dobrej kuchni i podróży, lubię odkrywać nowe smaki i miejsca. Z ekstremalnych ciekawostek, ostatnio skoczyłam ze spadochronem 😉
MS ALICJA – Mam na imię Alicja. Jestem magistrem anglistyki. Z My School – My House współpracuję od 2006 roku. Prywatnie wdrażam w życie metodę Self-Reg, interesuję się nowinkami technologicznymi, gotowaniem, lubię grać w gry planszowe i śpiewam w chórze.
MS ANNA – Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych (specjalność język angielski) i już idąc na studia myślałam o pracy z dziećmi. Uzyskałam tytuł licencjata na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz tytuł magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Z myślą o pracy w przedszkolu ukończyłam studia podyplomowe z Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej w Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej. Od 9 lat uczę dzieci angielskiego, ale nie tylko. Uwielbiam wzbudzać w nich ciekawość świata i staram się pokazywać im jak być dobrymi ludźmi, i bardzo się cieszę, że mogę to robić po angielsku. Poza pracą moimi pasjami są zwierzęta, książki, muzyka i górskie wędrówki.
MS ANN – mgr Filologii Angielskiej .Uczę j. angielskiego od 15lat. Doświadczenie zbierałam między innymi w Londynie. Kocham j.angielski, pracę z dziećmi, gry planszowe i podróże. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 8-letniego Kuby i rocznej Nelki.
MS ASIA – Absolwentka filologii angielskiej z językiem niemieckim na UKW w Bydgoszczy. Od 5 lat pracuję jako lektorka języków, ucząc dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. W wolnych chwilach uprawiam fitness, gram w gry planszowe i nieustannie poszukuję nowych pomysłów przekazywania wiedzy.
MS BASIA – Mam na imię Basia i jestem magistrem lingwistyki stosowanej angielsko-rosyjskiej. Od 15 lat uczę języka angielskiego na różnych poziomach, jednak najwięcej endorfin i pozytywnej energii daje mi praca z dziećmi. Nieustannie poszerzam wiedzę językową oraz z zakresu nowoczesnych technik pracy. Odbyłam wiele szkoleń metodycznych w Polsce, a także w Anglii, Hiszpanii, oraz we Włoszech. Po pracy staram się spędzać jak najwięcej czasu rodzinnie z mężem i dziećmi, jeżdżąc wspólnie na rowerze, czy grając w planszówki. Poza tym uprawiam jogę, biegam, a zimą – morsuję. 🙂
MS EWA – Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Tytuł magistra filologii angielskiej zdobyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Zanim zaczęłam pracę z dziećmi w My School – My House, uczyłam języka angielskiego na różnych poziomach, zarówno w szkole jak i na uczelniach wyższych. Dlaczego wybrałam dzieci? Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Bywa też wyzwaniem, które warto podejmować. Dzieci uczą się przez wszystko co robią, dlatego uczą się szybciej jak dorośli i szybciej wyciągają wnioski. Są otwarte, szczere i spontaniczne. Właśnie z tych powodów często dają nam dorosłym cenny feedback. Pomagając dzieciom rozwijać się, sami też się rozwijamy. W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą 5-letniej Juleczki.
MS GITANA – Jestem absolwentką Sztuk Pięknych na Uniwersytecie na Litwie, skąd pochodzę i Języka Angielskiego na UMK i UKW w Polsce, gdzie mieszkam od lat. Przygodę z językiem rozpoczęłam podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, kiedy to z powodzeniem podeszłam do egzaminów FCE oraz Advanced Certificate in English. Moje zamiłowanie do klasycznej powieści angielskiej, ze szczególną atencją do Agathy Christie oraz Sherlocka Holmesa w połączeniu z artystyczną duszą i otwartością na kulturę innych krajów doskonale odnajdują swoje miejsce w projekcie przedszkola anglojęzycznego, w którym uczestniczę od 2010 roku.
MS KARINA – Ukończyłam lingwistykę stosowaną rosyjsko-angielską w Akademii Bydgoskiej (obecne UKW). Zainteresowania – stanowczo książki, dobry film oraz podróże. Świat jest zbyt piękny, żeby siedzieć w czterech ścianach 🙂
MS JOANNA – Nazywam się Joanna Jeziorska i ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Od kilku lat uczę dzieci i młodzież języka angielskiego. Lubię podróżować i odkrywać nowe kraje poprzez ich kuchnię. Jestem fanką seriali, opery oraz kotów.
MS MAGGIE – Jestem mamą małej, ślicznej dziewczynki o imieniu Zuzia. Interesuję się kulturą i historią Japonii, a w wolnych chwilach lubię rysować i tworzyć przedszkolne dekoracje. Lubię gotować i często sprawdzam nowe przepisy z różnych kulinarnych filmików. Ukończyłam studia licencjackie w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
MS MONIKA – Ukończyłam Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, o kierunku nauczanie języka angielskiego, oraz zarządzanie przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od jedenastu lat pracuję w zawodzie nauczyciela j.ang. Uwielbiam czytać książki, ale moją miłością są filmy i seriale, które namiętnie oglądam w wolnych chwilach. Interesuję się również zdrowym stylem życia, dzięki temu potrafię szaleć z dzieciakami na dywanie przez długi czas. Przez to co robię i gdzie pracuję mam duży dystans do siebie, gdyż dzieci powiedzą całą prawdę w oczy, bez ogródek.
MS OLGA – „Children are born with wings; teachers help them to fly”- to jest moje moto życiowe. Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie otrzymałam tytuł magistra filologii angielskiej. Ukończyłam też szkołę muzyczną na kierunku gry na fortepianie oraz śpiew. Ponadto uczestniczyłam w wielu warsztatach oraz konferencjach metodycznych dla nauczycieli języka angielskiego. Stale się rozwijam oraz poszerzam swoją wiedzę, aby moc jak najlepiej rozwijać Państwa Pociechy w kreatywny i ciekawy sposób. Pracuję z dziećmi od początku swojej kariery zawodowej, sprawia mi to wiele przyjemności i nie wyobrażam sobie lepszej pracy. Staram się by każde zajęcie było świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dla mnie samej. W wolnej chwili interesuję się tańcem, teatrem oraz operą.
MS PATRYCJA – Jestem absolwentką studiów magisterskich filologia angielska na Uniwersytecie Kazimierza   Wielkiego w Bydgoszczy. W czasie trwania studiów ukończyłam również kurs pedagogiczny. Moje zainteresowanie językiem angielskim narodziło się już w szkole podstawowej i od tamtego czasu tylko nabiera na sile. Jestem pasjonatką pieszych wycieczek i dobrej literatury. W przerwie między zumbą,a jazdą na rowerze lubię przysiąść i odprężyć się słuchając muzyki co zazwyczaj kończy sięśpiewaniem – moją miłość do śpiewu łatwo zauważyć w czasie prowadzonych przeze mnie zajęć,gdzie oprawa muzyczna jest zawsze mocno dopracowana.
MS PAULA – Mam na imię Paula. Jestem magistrem lingwistyki stosowanej – j. angielski z j. niemieckim oraz ukończyłam studia podyplomowe o kierunku przygotowanie pedagogiczne. W wolnej chwili maluję lub rysuję, albo gram na ukulele.
MS PAULINA – Absolwentka lingwistyki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Nauczaniem dzieci języka angielskiego zajmuje się od dziesięciu lat. Z My School – My House związana jestem od 2012 roku. Na zajęciach uwielbiam z dziećmi rymować, rytmizować i wprowadzać elementy dramy, a od czasu do czasu także porządnie się “pobrudzić”. W czasie wolnym lubię oglądać rosyjskie filmy, czytać polskie kryminały i jeść włoskie potrawy.
MS PAULINA – Z wykształcenia jestem magistrem filologii o spec. lingwistyka stosowana j. angielski z j. niemieckim na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, z przygotowaniem pedagogicznym. Moją pasją są języki obce, a marzeniem opanowanie kolejnych języków w stopniu komunikatywnym, szczególnie romańskich. Uwielbiam pracę z dziećmi, dlatego też jestem wolontariuszem w węgierskiej fundacji organizującej obozy dla dzieci z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, które na co dzień zmagają się z przewlekłymi chorobami, takimi jak nowotwór czy cukrzyca. Nie lubię nudy, dlatego w mojej codziennej pracy łączę nauczanie z zabawą 🙂
MS SUGAR – I am Abino Sugar Jan, and I’m from the Philippines.I graduated with a Bachelors degree in Psychology ,studied nursing and took masters in Guidance and Counseling. I love traveling, planting, making DIYs( Do-it-yourself) things and doing a lot of exciting things.
MS ALICJA – Mam na imię Alicja i jestem magistrem filologii angielskiej. Licencjat z kolei ukończyłam na kierunku lingwistyka stosowana o specjalności język angielski z językiem niemieckim. Języki obce od zawsze były moją pasją. Czerpię dużo radości z przekazywania zdobytej w tej dziedzinie wiedzy innym. Poza językami obcymi interesuję się podróżowaniem i modą.
MS ANNA – Jestem absolwentką filologii angielskiej i mamą super Jasia. Moja pasją są podróże te małe i te duże.. Uwielbiam fotografować, słuchać polskiej muzyki alternatywnej…wszelkie formy aktywności fizycznej( wyprawy rowerowe, rolki, ostatnio longboard) napędzają mnie do działania.
MS KAMILA – Hello:) Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Swoje umiejętności językowe szkoliłam mieszkając 5 lat w Szkocji. Jestem mamą dorastającej Natalki, z którą uwielbiam grać w siatkówkę. W wolnych chwilach zajmuję się ogródkiem i odnawianiem starych mebli.
MS ANNA – Ukończyłam studia na kierunku filologia o specjalności lingwistyka stosowana język angielski z językiem arabskim na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jestem także „świeżo upieczoną panią psycholog” – ukończyłam jednolite studia magisterskie w tym zakresie. W wolnych chwilach biegam i jeżdżę na rowerze, a kiedy mam więcej czasu lubię chodzić po górach. Do zdobycia wszystkich tatrzańskich szczytów brakuje mi tylko wejścia na Kozi Wierch.

 

 

powrót