Oferta

GRUPY ANGLOJĘZYCZNE W PRZEDSZKOLACH
        My School – My House prowadzi grupy anglojęzyczne w przedszkolach Nauka języka odbywa się codziennie 5 godzin dziennie (3 godziny dziennie w Niemczu), wyłącznie w języku angielskim • Zajęcia prowadzone są w oparciu o obowiązujące programy wychowania przedszkolnego oraz własny program nauki języka obcego, w pełni dostosowany do założeń wychowania przedszkolnego i nauczania zintegrowanego. Program ten został pozytywnie zaopiniowany przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. • Nauka języka odbywa się poprzez zabawę, ruch, piosenki i wspomagana jest przez literaturę dziecięcą, filmy, gry, programy multimedialne i inne zabawy edukacyjne. • Każda grupa wyposażona jest w różnorodne pomoce dydaktyczne wspomagające naukę języka
KLASY Z ROZSZERZONYM PROGRAMEM NAUCZANIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 31
        W Szkole Podstawowej nr 31 z oddziałami mistrzostwa sportowego prowadzimy zajęcia językowe. W zajęciach biorą udział chętne dzieci w ramach danej klasy. Oznacza to, że zajęcia z dodatkowego języka angielskiego są wplecione w plan lekcji dzieci. W związku z tym zajęcia odbywają się przed lekcjami lub zaraz po lekcjach.
SZKOŁA JĘZYKOWA NA KOSSAKA 63
        W siedzibie szkoły My School – My House na ulicy Kossaka 63 prowadzimy zajęcia językowe dla wszystkich grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania
DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM:
        Zajęcia w tej grupie wiekowej odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut. My School – My House posiada wieloletnie doświadczenie w nauce dzieci w wieku przedszkolnym. W naszych salach oprócz tradycyjnych stolików i krzeseł są również wykładziny dywanowe. Dlatego część zajęć z najmłodszymi dziećmi odbywa się właśnie na dywanikach. Taki sposób sprawia, że zajęcia kojarzą się dzieciom bardziej z zabawą niż z nauką. Informujemy również rodziców o przerabianym materiale wysyłając im comiesięczne maile.
DZIECI W WIEKU WCZESNOSZKOLNYM ( 7 – 9 LAT)
        Nauczanie dzieci w wieku 7-9 lat w naszej szkole językowej również opieramy na posiadanym doświadczeniu. Nasze zajęcia to bardzo ciekawe lekcje wzbogacane o gry i zabawy w tym również interaktywne. Te dzieci również nie spędzają 60 minut przy ławkach. Wiele gier i zabaw odbywa się na wykładzinach, które są w każdej sali.
DZIECI W WIEKU 10 – 14 LAT
        Starsze dzieci pracują w oparciu o nowoczesne podręczniki dostosowane do ich wieku i poziomu. Każdy lektor prowadzący taką grupę umiejętnie korzysta również z najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych, aplikacji komputerowych, gier językowych i wiele innych. Dodatkowo nauce towarzyszy przyjazna atmosfera, która sprawia że dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach.
MŁODZIEŻ
        W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, chcielibyśmy rozpocząć kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia polegają na rozwijaniu zwłaszcza tych umiejętności językowych, które pojawiają się na takim egzaminie. Uczniowie poznają strategie i typy zadań pojawiające się właśnie na tego typu egzaminach. Lektorzy za pomocą nowoczesnych technologii, metod i różnych kreatywnych pomysłów angażują kursantów w naukę. A wszystko po to, aby łatwiej przyswoić sobie zagadnienia gramatyczne jak i słownictwo wymagane na egzaminie.
KURSY INDYWIDUALNE
Oferujemy również kursy indywidualne. Liczba miejsc na takie zajęcia jest ograniczona ze względów lokalowych i zajęcia takie oferujemy tylko wówczas gdy mamy takie możliwości.  

powrót